12.08.2019

В Україні викрили велике злочинне угрупування

Угруповання під проводом «злодіїв в законі» діяло в п’яти регіонах на півдні країни.

В Україні припинено діяльність великої злочинної організації, яка контролювалася «злодіями в законі» і діяла на території Криму, Херсонської, Миколаївської, Одеської і Запорізької областей.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції в понеділок, 12 серпня.

Зазначається, що документування незаконної діяльності злочинної організації тривало майже рік.

«За цей час вдалося встановити, що вона працювала під керівництвом так званих «злодіїв в законі». Затримані протягом двох років зібрали кілька десятків мільйонів гривень для злодійського «общака», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляють в поліції, так званим «куратором» півдня України був житель Одеси, «злодій в законі» на прізвисько «Шарик». «Херсонську «ланку» злочинної організації очолював лідер регіонального злочинного середовища. В його обов’язки входив контроль за наповненням «общака», — сказано в повідомленні.

Кошти надходили від шахрайських дій, крадіжок, викрадень, нелегальних перевезень в Крим. Протягом двох років сума «внесків» склала 23 мільйони гривень.

Ці гроші використовувалися для особистих потреб «злодіїв в законі», забезпечення кримінальних «авторитетів» сигаретами і алкоголем в місцях позбавлення волі, придбання мобільних телефонів.

Також на ці кошти організовували злочинні «сходки», підкуповували службових і посадових осіб, наймали адвокатів для інших членів злочинної організації та проводили акції з дискредитації правоохоронців.

Під час проведення слідчих дій поліція провела близько 30 санкціонованих обшуків в Херсонській, Одеській та Запорізькій областях. Чотирьом фігурантам справи оголосили підозри.

Зловмисникам інкримінують скоєння злочинів, передбачених ст. 255 (створення злочинної організації), ст.189 (вимагання) і ст. 307 (незаконне виготовлення, придбання або збут наркотичних засобів).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *