27.08.2021

В Україні вирувала негода: затопило Одесу і Київ, а Миколаївщину побило градом

До п’ятниці, обіцяють синоптики, негода має відступити.

Півгодинна злива з грозою в Одесі затопила вулиці та будинки. Особливо періщило на півдні міста та в районі промислового ринку «Сьомий кілометр». Очевидці діляться відео підтоплених низин у соцмережах. На стоянках позаливало автомобілі — вочевидь, заведуться не всі.

Поплив і великий проспект на шість смуг, що веде в середмістя. Дощова вода ринула й через діряві дахи: залила супермаркет та затопила під’їзд житлового будинку. Комунальники відкачують воду та чистять ливнівки.

А в сусідній Миколаївській області до грози і зливи додалися швальний вітер та град. Водії змушені були зупинятися, щоб перечекати негоду.

Задощило сьогодні й у столиці. Дощ ішов кілька годин без упину. І столиця від самого ранку застрягла в заторах.

Через ремонтні роботи зупинився рух Південним мостом. Найбільший затор сьогоднішнього ранку утворився на проспекті Миколи Бажана, що на лівому березі Києва. Він розтягнувся від станції метро «Бориспільська» до розв’язки біля Південного моста. Крім того, завантаженими виявилися практично всі основні вулиці на Позняках, внаслідок того, що водії намагалися потрапити на інший берег столиці обхідними шляхами.

Місцями доводилося тягнутися й удень — корки сягали 5 балів.

У годину-пік кияни поверталися з роботи додому також у заторах. Наразі єдині не заблоковані смуги для руху на Південному мосту фактично зайняли вантажівки, які рухаються дуже повільно. Довжина затору, згідно з даними Google maps, перевищує 8 кілометрів.

 Джерело: ТСН

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.