27.09.2020

В Україні оголошено День жалоби

Глава держави оголосив в Україні 26 вересня жалобу за загиблими в авіакатастрофі в Харківській області.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про оголошення 26 вересня Днем жалоби за загиблими в авіакатастрофі під Харковом. Сьогодні глава держави прибув у Харківську область на місце аварії літака.

«Вчора в результаті страшної трагедії — падіння літака Ан-26 біля Чугуєва — Україна втратила 26 своїх гідних синів. 25 загинули на місці і один — від опіків, несумісних з життям, в лікарні. Ще один перебуває на лікуванні. Молимося за його швидке одужання. Ми втратили молодих хлопців-курсантів і досвідчених військових, в яких попереду було все життя і, впевнений, не одна бойова перемога. Важко підібрати слова, щоб висловити біль від цієї втрати. Важко знайти потрібні фрази, щоб втішити батьків, дружин і дітей загиблих воїнів. Вся країна сьогодні буде в скорботі разом з їхніми родинами. Я підписав указ про оголошення 26 вересня Днем жалоби», — написав Зеленський в Тelegram-каналі.

Він наголосив, що держава повинна забезпечити лікування потерпілого курсанта і надати компенсації тим, хто втратив близьких.

«Україна не забуває своїх героїв. Наполягаю на тому, щоб причини цієї авіакатастрофи були оперативно з’ясовані, а розслідування було об’єктивним і неупередженим», — резюмував Зеленський.

ЗМІ повідомляють, що президент уже прибув на місце катастрофи. Він розповів, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль готує екстрене засідання Кабміну через катастрофу літака.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *