15.10.2019

В Україні планують ввести подвійне громадянство

Заборону на подвійне громадянство було створено в Україні в одному контексті, а зараз контекст зовсім інший, каже Кулеба.

МЗС України займається розробкою законопроекту про надання подвійного громадянства. Про це у вівторок, 15 жовтня, повідомив віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, передає РБК-Україна.

«У нас в уряді є кілька підходів до того, як повинна бути впроваджена ідея про подвійне громадянство. Мої колеги з МЗС доводять все це до цілісної концепції, але для мене зараз найважливіше, що всі дозріли для того, щоб працювати над цим питанням. Ми починали з того, що це питання сприймалося як щось цілком космічне і нереалізоване. А зараз ми вже обговорюємо конкретний законопроект», — підкреслив Кулеба.

Він також зазначив, що юридичний статус закордонного українця не наповнений достатнім вмістом, а ініціатива дозволить мільйонам людей зберегти зв’язок з Україною.

«Так склалося, що мільйони людей виїхали. І ми повинні зберегти їхній зв’язок з Україною. І паспорт, громадянство — одна з таких сполучних ланок. Я радий, що є еволюція в цьому питанні. І сподіваюся, що воно буде підтримане суспільством, тому що заборону на подвійне громадянство було створено в одному контексті, а зараз контекст зовсім інший», — сказав дипломат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *