12.07.2021

В центрі Миколаєва собака бійцівської породи напала на маленьку дитину

Увечері в п’ятницю, 10 липня, в центрі Миколаєва собака бійцівської породи напала на маленьку дитину. У дівчинки прокусана щока.

Про це повідомляється в одній з миколаївських Facebook-груп.

Автор поста розповідає, що мама з 4-річною дівчинкою поверталася з прогулянки в районі Яхт-клубу. У цей момент також прогулювався чоловік зі своєю собакою, яка раптово накинулася на дитину.

«Мама з 4-річною донькою поверталися додому після прогулянки в Яхт-клубі. Йшли не поспішаючи, рука об руку, по проспекту Центральному по напрямку від готелю «Турист» до вул. Бузника. В цей час через дорогу, на центральній алеї, прогулювався чоловік з собакою породи стаффорширдский тер’єр, що не на повідку і без намордника. Раптово собака кинулася через проїжджу частину і накинулася на дівчинку, намагаючись наносити укуси в область обличчя. Мати намагалася захистити дитину, відгородитися від собаки, зав’язалася бійка, в результаті якої дитина впала на землю. Мати намагалася накрити дочку власним тілом, однак собака не реагувала ні на кого і ні на що, ігнорувала команди господаря і цілеспрямовано всіляко намагалася дістатися до дівчинки», — йдеться в повідомленні.

На допомогу прийшов таксист, який проїжджав поруч. Мати з дівчинкою встигли закритися від собаки у нього в авто.

«Ситуація ставала все гірше і незрозуміло, чим би це взагалі могло закінчитися, якби поруч не зупинилося таксі. Водій Євген, побачивши ситуацію, зупинив близько машину, що дало можливість матері і доньці переміститися в салон даного автомобіля і закритися в ньому. Собака ще якийсь час шукала дитину, намагалася проникнути в автомобіль, проявляла агресію, поки нарешті не вдалося взяти її на повідок. У підсумку: покусано 4-х річну дівчинку, надовго пошкоджена дитяча психіка, численні садна і забиті місця. Матері дівчинки теж дісталося, хоч і обійшлося без укусів. Цієї ситуації могло не статися взагалі, якби собака була в наморднику на прогулянці, або на повідку … Зі слів господаря, собака три з половиною роки ніколи не подавала агресії, але тварина завжди залишається твариною », — повідомив автор поста.

У висновку зазначено, що у дитини укус лівої щоки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *