20.05.2019

В Єгипті відпустили п’ятьох українських моряків з арештованого судна

Влада Єгипту залишає у себе навантажений нафтою танкер до сплати штрафу в $56 млн за незаконний захід у територіальні води.

У Єгипті військові звільнили перших 10 членів екіпажу танкера Sea Shark, заарештованого за незаконний захід у територіальні води країни. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на одного з членів екіпажу у понеділок, 20 травня.

«Звільнили 10 осіб, наразі вони знаходяться на військовій базі, чекають, коли консули отримають дозвіл від військових на те, щоб вивезти їх з [території] військової частини», — сказав співрозмовник агентства, уточнивши, що серед звільнених — п’ять громадян України, один росіянин і по двоє громадян Індії та Філіппін.

На судні перебувала загалом 31особа з шести країн, у тому числі, 17 громадян України, двоє росіян і один азербайджанець, а також громадяни Філіппін, Шрі-Ланки та Індії. У неділю стало відомо, що моряків відпускатимуть групами по 10 чоловік.

При цьому влада Єгипту залишає у себе навантажений сирою нафтою танкер до сплати штрафу в $56 млн нібито за «незаконний захід» у територіальні води.

Затриманий у грудні 2018 року танкер знаходиться в трьох милях від берега в районі порту Айн-Сохна. Оператором є компанія з ОАЕ, офіційний судновласник зареєстрований у Панамі, і саме під прапором цієї країни спочатку йшов танкер, який стоїть зараз під іранським прапором.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *