09.09.2021

В Інгульському районі Миколаєва хочуть створити відстійник для вантажівок: жителі сусідніх будинків проти

Біля комплексу нафтобази в Інгульському районі м.Миколаєва є намір облаштувати відстійник для вантажівок.

Про такий намір в ході земельної комісії заявив представник фірми «Тера-Південь», передає кореспондент СВІДОК.info.

Спочатку на засідання комісії прибули жителі довколишніх до відстійника будинків, які категорично виступили проти перспектив такого сусідства.

«Цих представників я бачу вперше. Я не знаю їхніх вимог чи пропозицій. До цього Нафтобаза намагалася переконати, викупила дві квартири і зробили там беззаконня. Ми вже навчені, — розповів городянин. — Сміття ми там прибираємо самі, постійно наркомани там, я вже збився з рахунку, скільки разів викликав поліцію. Зараз там хочуть зробити стоянку … але порядку немає: пішохідні доріжки і проїзди зруйновані. Сьогодні фури вирішили стати в три ряди і довелося викликати поліцію ».

Місцеві жителі впевнені, що створення відстійника ще більше погіршить ситуацію в їхньому районі. Представник компанії «Терра-Юг» не став заперечувати, що на даній території вони хочуть звести відстійник для вантажівок, але пообіцяв провести благоустрій території.

«На сьогоднішній день ситуація по вул. Залізничній, вул. Космонавтів — це аврал. Кожен раз туди приїжджає поліція і там день через день машини стоять уздовж доріг, на переїзді, проїхати не можна, — відзначив виступаючий. — Ми хочемо зробити благоустрій території та паркувати автомобілі на конкретно свою встановлену територію, зробити там санвузли, душові кабіни для водіїв — щоб не була розкидана вся техніка по всьому району ».

У свою чергу, як пояснив представник управління містобудування та архітектури міськради, дані ділянки не належать до зони житлової забудови. Після тривалого обговорення депутат Сергій Танасов звернувся до представника компанії, назвавши йому шляхи вирішення проблеми.

«У вас є два шляхи вирішення питання. Ми це питання поставимо на паузу і його рішення займе місяць або два, щоб вирішити всі питання з жителями. Потім тільки ми можемо поговорити про передачу в оренду вам даної ділянки, — заявив він. — У другому випадку ви будете вирішувати питання про інші накопичувальні майданчики ».

Відзначимо, що дане питання все одно буде розглянуто на найближчій сесії міської ради.

Нагадаємо, що раніше жителі висловили категоричний протест проти розміщення відстійника компанії Bunge.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *