07.11.2019

Голова суду скаржиться, що дорогу, якою він добирався на роботу, обгородили парканом

Рік тому підприємець обгородив свою територію високим парканом. Під огорожу потрапила також дорога, яка чомусь перебуває в його власності. А це єдиний шлях, яким можна дістатися до суду, тому її просто закрили.

Про це пише zib.com.ua.

Миколаївський окружний адміністративний суд у 2017 році переселився в приміщення, яке належало заводу «Кристал». Дорога, через яку можна заїхати до суду, чомусь опинилась у власності концерну. Рік тому він обгородив свою територію та дорогу, однак за домовленістю пропускав усіх охочих потрапити до суду.

Однак усередині жовтня об’єднання повністю перегородило дорогу, пояснивши це виробничою необхідністю, та не залишило ні проїзду, ні пішохідного проходу для відвідувачів і працівників суду. Тепер до установи можна потрапити тільки через територію іншої організації. Проте, наприклад, привезти працівників Національної гвардії чи вивезти сміття, доставити поштову кореспонденцію стало неможливо.

На дорожнього феодала, який, перекривши дорогу, узяв у облогу суд, очільник останнього Віталій Брагар поскаржився правоохоронцям, а також звернувся до Вищої ради правосуддя (№11604/0/8-19), Державної судової адміністрації та судів вищих інстанцій. Він запевняє, що в умовах, які склались, існує реальна загроза подальшому функціонуванню установи.

Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження проти любителя встановлювати на дорогах паркани.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *