04.06.2020

Головного інспектора рибоохоронного патруля упіймали на хабарі

Слідчий ДБР повідомив про підозру головному державному інспектору відділу рибоохоронного патруля № 3 Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства в одержанні неправомірної вигоди у сумі 70 тис грн.

Як інформує прес-служба прокуратури Миколаївської області, посадовець одержав зазначені кошти  від жителя м. Очаків за не перешкоджання вилову рибних та інших водних живих ресурсів в акваторії Чорного моря, не виявлення в його діяльності порушень рибоохоронного законодавства та не притягнення до передбаченої законом відповідальності.

2 червня 2020 року посадовця затримано безпосередньо після отримання ним  неправомірної вигоди у порядку ст. 208 КПК України.

Йому повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *