06.07.2019

“Гол у власні ворота” допустив кандидат в народні депутати, коли оголосив про дебати з конкурентами

Віцегубернатор Миколаївщини, а разом з тим кандидат в народні депутати Олександр Кушнір, оголосив що проводить публічні дебати з іншими кандидатами округу. Разом з тим, особистих запрошень нікому не розсилав.

Ця заздалегідь виграшна пропозиція потерпіла фіаско у Врадіївці. Дізнавшись про проведення “дебатів” на зустріч з місцевими жителями прибув Аркадій Корнацький. Відтак звернутись до присутніх з фразою, “бачте які всі боягузи, не ризикнули зі мною дискутувати” в Олександра Кушніра не вийшло.

Загалом, за словами О. Кушніра, все добре, що сталося в області — то завдяки керівництву Миколаївщини. А відповідаючи на питання людей чого ж не стає краще, заявив що то все через погану роботу Верховної ради. Тобто погані дороги, виплати субсидій, відсутність робочих місць, занепадаюча економіка в області, рейдерство, корупція — то все питання до законотворців.

Чиновник же ж взагалі зараз у відпустці з послідуючим звільненням з посади.

До всього Олександр Кушнір допустився фатальної помилки. Чиновник заявив про свою підтримку процесу об’єднання селищ та міст в територіальні громади. Навіть проти їхньої волі, як це в найближчому майбутньому допускає Кабінет міністрів. 

Саме після цього слово взяв Аркадій Корнацький. Такого нищівного шквалу аргументованої критики гість з Миколаєва мабуть не чув давно. Зі словами Аркадія Корнацького стає очевидно, що знищувати сільради заради покращення життя селян, в меншій мірі — безглуздо. Якщо повернути селам право розпоряджатися фінансами, землею та надрами — села стануть заможними та самодостатніми. 

Разом з тим, Аркадій Корнацький розповів що ним створено програму Сільської політики  Її впровадження забезпечить інвестиції в українські села та зробить традиційне господарювання ефективним та прибутковим. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *