23.01.2020

Гробовщики Зеленського

Пам’ятаєте, в одному царстві-государстві придвірні мудреці тридцять три роки і три дні спорили — де у палиці початок, а де у неї кінець?

То були тогочасні «грантоїди».
Тільки тоді іх було всього лиш кілька, а сьогодні їх — тьма.
Тоді цар тримав при собі цих блазнів для розваги, а в незалежній Україні їх плодять цілеспрямовано. Як хробаків, шашлів, колорадських жуків або сарану — для руйнації та знищення всього, на що їх напускають.

Вже в лютому 2014 року із них створили так званий Реанімаційний пакет реформ (РПР), який я від самого початку називаю «анімаційним». З подачі цих «анімалістів» у 2014-2019 роках прийнято мало не всі антинародні закони, у відповідності до яких відбувається подальше пограбування народу і знищення української державності.

Зверніть увагу: президент Порошенко й усі лідери «партій Майдану», Кабмін, Верховна Рада «Незалежної Держави» і навіть так звана опозиція слухняно, як чемні дітки, п’ять років поспіль виконували всі забаганки … кого?

Українського народу?

Ні.

Фінансованого з-за кордонів «громадського об‘єднання РПР» !
Здогадуєтеся, що за сили мають стояти за цим «пакетом», щоб вся «політична еліта» України стояла перед ним навитяжку, струнко, і «брала під козирок»?
Нездогадливим підказую — дуже крупний капітал і зарубіжні спецслужби.
І зараз це продовжується.

А тепер свіжий приклад, так би мовити, якості грантоїда-РПРівця.
20 січня одне з провідних українських інтернет-видань, потужний ЗМД (засіб масової дезінформації), публікує статтю — далі від пафосності найменувань хоч сам ставай струнко і прописними літерами все пиши — директора Центру демократії та верховенства права РПР Тараса Шевченка «Чи справді Україна парламентсько-президентська республіка». Цитую як є, в авторській редакції — це фактично еталон рівня грамотності «грантоїдів».

Питання «хто головний у державі» є надзвичайно важливим і для необізнаних надзвичайно заплутаним. Політики, журналісти, «українські конституціоналісти» як почали товкти воду в ступі з цього питання ще в 2004 році, так і досі товчуть.
То може великорозумний «грантоїд» просвітить нас, невчьоних?

Еге ж, дочекаємось. Прочитайте статтю, кому не ліньки. Чотири з половиною тисячі друкованих знаків словесного хіпстерства, а по суті тієї ж маячні, яка «товчеться в ступі» з 2004-го: до «конституційних змін» 2004-го була президентсько-парламентська республіка, потім вона стала парламентсько-президентською, потім з 2010-го знов стала президентсько-парламентською, а з 2014-го начебто знов парламентсько-президентською..

Жорстока діарея головного мозку — іншого діагнозу нема.

Як і відповіді у статті «грантоїда» — так якою ж республікою насправді є Україна?
А відповідь — у всіх на виду, є простою і безспірною, її дає стаття 102 Конституції України: президент є главою держави, гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції Укранїи, прав і свобод людини і громадянина.

Тобто, Україна є президентською республікою. Крапка.
А Верховна Рада є вищим органом законодавчої влади. Теж крапка.

Стаття 102 Конституції України надає Президенту України величезних повноважень, до того ж не так прав, як обов’язків. Ці повноваження є набагато важливішими передбачених статтею 106 КУ, які зазвичай розглядаються горе-конституціоналістами мало не як вичерпні. Довідавшись про будь-яку загрозу державному суверенітету, територіальній цілісності України, додержанню Конституції України, прав і свобод людини і громадянина (не кажучи вже про їх порушення), президент на основі статті 102 КУ не те що має право — зобов‘язаний негайно вжити вичерпних заходів до припинення загрози чи порушення. Укази і розпорядження Президента України, видані на основі та на виконання Конституції України, є обов‘язковими до виконання на всій території України, це його інструментарій захисту державності.

Але жоден український президент досі належно не виконував ролі глави держави і гаранта додержання Конституції.

Чи почне Зеленський?

Мав би — хоча б через безвихідь.
Але треба вміти. А «грантоїдів» — гнати.

Депутат Верховної ради України 8 скликання Аркадій Корнацький

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *