04.07.2019

Гроші взяв, але нічого не зробив – в Миколаєві підрядник витратив 149 тис грн

Повідомлено про підозру керівнику підрядної організації у розтраті бюджетних коштів на суму 149 тис грн шляхом зловживання службовим становищем.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської місцевої прокуратури № 1 .

Органи прокуратури Миколаївщини вживають рішучі заходи, спрямовані на притягнення до відповідальності осіб, які привласнюють та розкрадають бюджетні кошти.

Зокрема, 27 червня 2019 року за належного процесуального керівництва Заводського відділу Миколаївської місцевої прокуратури № 1 та з урахуванням зібраних доказів, слідчими Заводського відділу поліції повідомлено про підозру керівнику підрядної організації у розтраті бюджетних коштів на суму 149 тис грн шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191 КК України).

Установлено, що підрядником та комунальним підприємством Миколаївської міської ради «Капітальне будівництво міста Миколаєва» укладений договір на реконструкцію баскетбольного майданчика гімназії № 4 м. Миколаєва.

Зі сторони замовника підряднику перераховані кошти для виконання предмету договору, однак керівником зазначені кошти були розтрачені, а робота відповідно до умов договору фактично не виконана.

Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *