23.05.2019

Гусінь, що пожирає місто Миколаїв. «Американка», чи «Мерсько-депутатська»?

Паркова зона «Дубки» по вул. Турбінній, що поруч заводу «Зоря» на даний час тотально заражена гусінню, яка сильно нагадує так звану «Амеріканку». Зараження розповсюджується швидко і може перекинутися на інші зелені насадження міста. А далі буде «весело»:

Все б нічого. Після публікації думаю Державна карантинна служба рослин зверне увагу та заб’є на сполох. Це територія міста і вже міські служби винні будуть зайнятися локалізацією та знищенням цього явища. Але тут й починається саме цікаве. Комунальне господарство в місті, багато у яких галузях, зруйновано, як система і займатися усуненням такого небезпечного та глобального «природного явища» в місті нема кому. Була колись у комунальному «Зеленому господарстві» (стараннями обласної та міської влади «прихватизоване» та фактично знищене) потужна та професійна ділянка «Захисту рослин». Але все — її більше нема геть! І в місті нема інших професіоналів у цій галузі. Тільки можна ще піти помолитися, що б «епідемія» сама пройшла. Система спостереження та боротьби з шкідниками знищена!

І така жахлива ситуація розвалу у всій такій важливій галузі, як озеленення міста. Хоча не тільки у озелененні, куди не кинься всюди все на межи.

А мерсько-депутатська Ко зайнята тільки ПіаРом та розпилом багато міліонних бюджетних коштів. То «бетонуванням пл. Соборної» за 88 мільйонів, то на непотрібній «реконструкції» ПК «Молодіжний» за 100 мільйонів, а то й проектує СПА-салони безхатнім псам за пів сотні мільйонів…..

Комерсант не буде утримувати збиткові оперативні служби і це природньо, а утримувати можна та треба за державний та місцевий рахунок.

В Миколаєві десятки років геть відсутній системний підхід щодо утримання та розвитку міста. В мерії та міськраді практично незмінно одні й ті самі «регіональні» пики, з деякими перефарбуваннями, типові «рєшала». Мер просто безпринципний «спритник», який швиденько відкинув правила, що декларував. А миколаївцям такі треба встати з диванів, якщо бачать своє майбутнє у своєму місті!

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

One Response to Гусінь, що пожирає місто Миколаїв. «Американка», чи «Мерсько-депутатська»?

  1. ммм says:

    АКТЕЛИК ФИТОВЕРМ И ТД И ТП…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *