01.09.2021

Гімназію №2 та школу №59 планують об’єднати в один ліцей

У Миколаївський гімназії №2 розпочали 177-й навчальний рік. Відкрили чотири нові класи початкової школи. Діти навчатимуться на базі Миколаївською спеціалізованої школи №59. У майбутньому ці заклади планують об’єднати.

Про це розповів директор Миколаївської гімназії №2 Володимир Федоренко.

«Нам дали можливість самостійно вирішити, що на лінійці у нас будуть перші класи, які тільки прийшли, учні п’ятих класів, які вступили до гімназії, і наші випускники. Щодо гімназії: ми працюємо над формуванням іміджу нової української школи, а саме: у переростання у Миколаївський ліцей №2, в якому навчатимуться з першого по дванадцятий класи», ‒ розповів Володимир Федоренко.

У березні 2021 року навчальний корпус гімназії визнали аварійним. До серпня вирішувалося питання, де саме будуть вчитися першокласники та старша школа.

До першого класу гімназії привела доньку Олександра Фаюк. Жінка говорить, що переживала, у якому саме корпусі буде навчатися дитина, адже знала про аварійність будівлі.

«Ми хочемо ходити до школи, сідати за парту, спілкуватися зі своїми однокласниками, вчителем. Я вважаю, що насамперед потрібно ходити до школи для того, щоб чогось навчитися, вдома — це зовсім інше», ‒ сказала Олександра Фаюк.

Зі слів Володимира Федоренка, 17 серпня, згідно з новою експертизою, з будівлі зняли статус аварійної та дали дозвіл на продовження освітнього процесу. Там навчатимуться учні п’ятих-одинадцятих класів.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.