25.04.2019

Депутатський мандат не дає право бути невігласом і нести ахінею

Дивлюся, у деяких осіб протягом останніх днів спостерігається політичне загострення. Можливо, це пов’язано з тим, що почалися розмови про дочасні вибори до Верховної Ради України… і якщо вони все ж таки будуть, то у багатьох діючих нардепів, які пролізли до парламенту за партійними списками, жодних шансів переобратися немає, – пише Олександр Кушнір для сайту Преступности.Нет.

Пане Підберезняк, депутатський мандат — це не документ, який дає право бути невігласом і нести ахінею.

Дуже прикро спостерігати, як людина, яку громада обрала розробляти і приймати закони, сам не знає елементарних речей, а користується здогадками і, напевно, фантазійним голосом у голові. При чому, вже не вперше.

Ви, наскільки я помітив, і проти підтримки обласної друкарні, і проти підтримки аеропорту, і бачите порушення у роботі комунальних підприємств, і проти приватизації будь-яких об’єктів…. Ви проти усього, що може дати поштовх до розвитку регіону.

Ви пишете скарги у всі органи, при чому без аргументів. Але нічого, якщо є бажання вчитися, то можу роз’яснити як діють Закони.

І, повірте, не проблема у самих запитах і листах по всім органам. Питання в іншому — де ж основна робота? Де робота, як депутата?

Ви обралися від Миколаївської області? Які Ваші законодавчі ініціативи принесли користь області? Де кошти на дороги, залучені саме Вами через відповідні програми? На хвилину, ви є членом комітету з питань транспорту. Де ваші реалізовані проекти — футбольні поля, школи, садочки, басейни, парки приведенні до ладу, де програми в рамках економічного розвитку регіону? Де хоч що-небудь ?

Розказуйте, показуйте, обговорюйте і у вас усе вийде. А поки що з вашого боку одна профанація і окозамилювання в погоні за тим, щоб просто нагадати про своє існування.

Вельмешановний законотворець та «народний» обранець, нагадаю — у нас, все таки, парламентсько-президентська республіка, якщо ви цього не знаєте.

Сьогодні мені показали черговий потік свідомості з боку вищезгаданого народного депутата стосовно роботи аеропорту, критичності ситуації і, як було написано, вимагання коштів.

Якщо коротко:

Саме через подібні непрофесійні заяви, ми потім питаємо — чому у нас так погано, а у інших добре.

Авіаційна галузь дуже чутлива сама по собі. І мені прикро, що народний депутат не розуміє таких елементарних речей.

Після подібних заяв парламентаря на кшталт – «аеропорт на грані банкрутства, все пропало і т.д.», які насправді дуже далекі від реальності, наноситься суттєва шкода підприємству і тим напрацюванням, які в нього вже є.

Будь-які зміни відбуваються не швидко, компанії придивляються, вивчають ринок, не таємниця, що керівництвом аеропорту ведуться перемовини щодо відкриття нових рейсів, зокрема на Київ. І тут — не сіло, не впало, що прочитав на огорожі, те і опублікував.

Відповідно, після цього керівництвом підприємства витрачається безліч часу на розмови з усіма партнерами, які супроводжуються документальними підтвердженням про нікчемність заяви так званого народного депутата.

Аеропорт працює в штатному режимі, нічого надзвичайного не відбувається.

Пане обранець з Народного фронту, зрозуміло, що в країні відбувається виборчий процес, і ви хочете заробити уявні бали на дешевому популізмі, але це не дає вам права ставити під загрозу роботу такого підприємств, як аеропорт. Все це в умовах жорсткої конкуренції з сусідніми регіонами. Як мінімум, я б вас зрозумів, якби ви представляли інтереси Одеської чи Херсонської областей.

Щодо питання елеватора, то ж Вам неодноразово вже відповідали на запити — розбирайтеся у питанні. Посвідчення депутата не дає знань автоматично, потрібно працювати. У підприємства є підписаний договір позики, термін його дії закінчився і відповідно сума позики повинна бути повернута. Ця процедура відбулася в законний спосіб з оформленням усіх необхідних документів.

Щодо керівника аеропорту — відповідне подання на сесію обласної ради, щодо призначення Ф.Барни на посаду вже зроблено, і тому будь-які маніпуляції з цього питання не мають жодного підґрунтя.

Вельмеповажний пане обранець, краще б ви зайнялися тим, для чого вас обрали люди – працювали б на добробут і розвиток громади, хоча б у час, що залишився до кінця каденції.

Підтримую уже озвучену позицію — Миколаївщина повинна змінити політичні еліти, бо це єдиний шанс на якісні зміни.

А Ви — не розчаровуйтесь, вивчайте глибину питань і тільки потім розкривайте свої вуста. Досить дешевого популізму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *