06.07.2019

Дитячий табір «Салют» в селі Коблеве, де отруїлися діти – призупиняє діяльність

Роботу дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Салют» в селі Коблево, де 1 липня було виявлено дітей, хворих на кишкову інфекцію та з підозрою на кишкову інфекцію — призупинено.

Про це повідомляє пре-служба Миколаївської обласної державної адміністрації.

Всіх відпочиваючих, в яких не виявлено небезпечних симптомів, відправлено додому.

16 дітей, які постраждали від кишкової інфекції та лікувалися в Березанській ЦРЛ виписано. В той же час, в Миколаївській обласній інфекційній лікарні залишаються 7 хворих, які перебувають під постійним наглядом лікарів.

Так, в розпорядженні штабу наявні результати досліджень, які проводились Держпродспоживслужбою у Миколаївській області та Миколаївським обласним лабораторним центром МОЗ України, згідно яких в закладі виявлено численні порушення недотримання правил санітарно-протиепідемічного режиму.

За результатами досліджень, у воді, яка подається на харчоблок закладу та використовується для побутових цілей виявлено наявність загальних колі-форм та ентерококів, що свідчить про недотримання режиму гарантованого водопостачання.

Окрім цього, як показали дослідження 39 змивів на бактерії групи кишкової палички, які відібрано на харчоблоці, позитивні знахідки становлять 28,2% (11 результатів). Це також є свідченням недотримання санітарних норм та гігієнічного режиму.

Саме вищезазначені факти стали підставою для призупинення діяльності ПДЗОВ «Салют». За фактом виявлених порушень відкрито кримінальне провадження.

Найближчими днями очікуються постанови та приписи відповідних органів контролю про закриття табору «Салют».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *