09.07.2021

Для відділення Центру реабілітації дітей «Цветик-семицветик» обіцяють придбати сучасний транспорт

При міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради діє служба перевезення. Транспортна соціальна послуга надається миколаївцям, які мають проблеми зі здоров’ям.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

У місті курсують три автомобілі, що облаштовані для перевезення осіб з вадами руху, візочників. Диспетчерский пункт працює щодня без вихідних. Кожен, хто потребує, може замовити дану послугу. Безкоштовно! — поінформував директор департаменту праці та соціального захисту населення міськради Сергій Василенко.

Посадовець анонсував, що місто також планує придбати новий автомобіль для перевезень дітей з інвалідністю, які відвідують відділення Центру реабілітації “Цветик-семицветик” у Корабельному районі.

Проведено тендер на закупівлю. Нині дітлахів возить старенька, необладнана “газель”. Кошти в бюджеті передбачені, тож у Корабельному районі буде новий автомобіль на 11 місць із можливістю перевезення двох візочників, — розповів Сергій Василенко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *