14.09.2019

Для ЛШМД придбали сучасне обладнання

Для миколаївської ЛШМД в рамках ініціативи міського голови з розвитку медсфери купили нове обладнання.

Ця техніка буде працювати в найвідповідальніших підрозділах лікарні — відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, а також нейрохірургічній операційній.

Як зазначив головний лікар ЛШМД Олександр Дем’янов, для лікарні купили супер сучасне обладнання, а деякі екземпляри придбаної техніки відносяться до флагманської категорії.

Так, нейрохірургічна операційна поповнилася наркозно станцією FLOW-с компанії MAQUET, яка є частиною Getinge Group.

— Це найсучасніша операційна Миколаївській області. Нам заздрять нейрохірурги Одеси, Херсона, Кропивницького. Нещодавно вона поповнилася ще одним апаратом — наркозною станцією швейцарської компанії MAQUET вартістю близько 2 млн.грн. Нам допоміг народний депутат України Давид Макар’ян, завдяки його участі з державного бюджету виділили субвенцію, — сказав Олександр Дем’янов. — Наркозна станція може виконувати функції, пов’язані з wake up анестезією — наразі це золотий стандарт світової нейрохірургії.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міскої ради.

Новим обладнанням також поповнилося відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Його придбали за рахунок коштів міського бюджету.

— Реалізуючи ініціативу «Рік медицини», міська влада виділила близько 20 млн.грн. на ремонт і оновлення реанімаційних відділень Миколаєва. В рамках цих коштів нам придбали багато обладнання, яке допоможе стежити за ситуацією з пацієнтами, вести контроль за динамікою їх стану в умовах реанімації, не виїжджаючи у допоміжні відділення. Наша гордість — апарат УЗД експерт класу від компанії Mindray, який адаптований для реанімаційних відділень, — повідомив Олександр Дем’янов. — Також у нас з’явилися флагмани серед апаратів штучної вентиляції легенів — дихальні апарати компанії Hamilton. Це сучасне обладнання, що відрізняється надійністю. Нам придбали 3 таких апарати.

У цей день гості також оглянули відділення урології. Нещодавно давно там провели ремонт і встановили функціональні ліжка. Останні лікарня отримала від Нідерландів в якості допомоги.

В наступного року в ЛШМД капітально відремонтують проїзди, естакади для автомобілів швидкої медичної допомоги. Також буде оновлено хол та інші приміщення лікарні.

One Response to Для ЛШМД придбали сучасне обладнання

  1. Татьяна says:

    нам бы еще врачей нормальных,которые бы работали не заглядывая пациентам в кошельки. моего ребенка угробил недоврач этой больницы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *