05.08.2019

Для соціальних служб Миколаєва придбали новий спецавтомобіль

Автопарк соціальних служб Миколаєва, які займаються перевезенням маломобільних верств населення, поповнився новою машиною.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Fiat Ducato придбали за рахунок коштів міської скарбниці  та передали на баланс міського територіального центру соціального обслуговування. Ним можуть скористатися люди з інвалідністю, на милицях, після травм, якщо є потреба відвідати лікувальні установи, протезно-ортопедичні підприємства, МСЕК, аптеки тощо. Крім того, на постійній основі послуги перевезення надаються громадянам з захворюванням нирок для проведення гемодіалізу у стаціонарних медичних установах.

Сьогодні, 5 серпня, керівник міста Олександр Сєнкевич відвідав Інгульське відділення міського центру соціального обслуговування та оглянув обновку.

— Протягом останніх трьох років ми купуємо транспорт, пристосований для перевезення людей з особливими потребами. Цього року придбано Fiat Ducato, автомобіль обладнано автопідйомником, дуже зручним для використання. Ця машина коштувала 1 млн. 250 тис.грн. Ми плануємо закладати бюджетні кошти  на придбання такого автотранспорту і в наступні роки. Тож поступово Миколаїв ставатиме більш зручним для людей з особливими потребами, — сказав Олександр Сєнкевич, відзначивши, що ця машина є сучасною та досить комфортною для перевезення людей з інвалідністю та тих, хто їх супроводжує.

А директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко підкреслив, що транспортна соціальна послуга надається безкоштовно. Наразі у соціальних служб міста є 6 машин, обладнаних підйомниками: 4 знаходяться на балансі міського територіального центру соціального обслуговування і по одному – на балансі  притулку для громадян похилого віку та інвалідів та центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

— Найближчого часу ми плануємо створити диспетчерську службу, яка б дозволила надавати послуги з перевезення людей з інвалідністю не тільки в будні, а й вихідні дні. Адже на сьогодні такі послуги надаються у робочий час. За виключенням людей, які потребують проведення гемодіалізу – їх обслуговують в будь-який час за умови, якщо нас завчасно попередять про таку потребу, — додав Сергій Василенко.

Після тестування нового автотранспорту Олександр Сєнкевич оглянув  Інгульське відділення міського центру соціального обслуговування. Наразі на його базі функціонують декілька факультетів Університету третього віку. І нещодавно  було капітально відремонтовано декілька приміщень відділень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *