24.11.2021

Дороги на Миколаївщіні активно розбудовуються


В рамках експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О151303: «Криве Озеро — Тридуби — Голоскове» було відновлено 25119 квадратних метрів асфальтобетонного покриття.

Заступник голови Миколаівськоі ОДА Ігор Кузьмін з цього приводу повідомив журналістам наступне: «Завдяки реалізаціі програми Президента Украіни «Велике будівництво», місцеві дороги Миколаївщини активно разбудовуються.

На об‘єкті «Криве Озеро — Тридуби — Голоскове» роботи виконуються згідно доведених завдань ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» з обов‘язковим технічним наглядом, інспекторами замовника та перевіреною якістю матеріалів, що використовуються».

До цього часу, на ділянці дороги О151303 були виконані такі види робіт: укріплення та планування узбіч, улаштування вирівнюючого шару основи з щебенево-піщаноі суміші, заміна перехідних плит та вирізання кущів. На сьогодні виконується комплекс заходів з ліквідації аварійної ямковості — 1000 квадратних метрів. Роботи завершаться найближчим часом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *