05.06.2020

Дорожнє покриття розвідної частини Інгульского мосту планують відремонтувати за новою технологією

Міський голова Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру в соцмережах поінформував про ситуацію з ремонтом Інгульського мосту в Миколаєві. Мер повідомив, що покриття його розвідної частини мають намір відремонтувати за новою технологією, використовуючи спеціальний розчин і каучуковий асфальт.

— Провів робочу нараду щодо стану дорожнього покриття Інгульского мосту. Хочу нагадати, що проспект Героїв України, Інгульський міст, вул. Нікольська, вул. Велика Морська, Одеське шосе,  Пушкінська, Веселинівське шосе — є частиною трас республіканського значення, утримання яких знаходиться у компетенції Служби автомобільних доріг. Насправді, те, що зараз відбувається с покриттям Інгульського мосту — це жах. Тому, під час наради ми обговорили нову технологію ремонту розвідної частини мостового переходу. Технологія така, що розвідна частина вичищається, її обробляють спеціальним складом, потім наносять таку собі мастику — матеріал, який плотно лягає в металевий міст. Далі накладається спеціальний каучуковий асфальт, не звичайний, а такий, що витримує і низькі температури, і коливання, — сказав Олександр Сєнкевич.

Мер зазначив, що наразі департамент ЖКГ готує інформацію щодо обсягу робіт. Після цього документи нададуть компанії, яка визначить кошторис.

— Можливо, розглянемо варіант виділення коштів з міського бюджету, хоча б на ремонт покриття розвідної частини, — резюмував Олександр Сєнкевич.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *