20.09.2021

До Дня народження Первомайська провели Чемпіонат області з веслування

18 вересня Первомайськ відсвяткував своє 345-річчя. Програма святкування Дня народження міста традиційно була доволі насичена.

Першу половину дня 345-ої річниці заснування містяни традиційно зустрічали заходами в центральній частині міста, де були представлені виставки робіт вихованців художніх закладів, проводилися відкриті уроки в школах мистецтв, а також спортивні змагання.

Неабияку увагу на себе звертає відкритий Чемпіонат Миколаївської області з веслування на байдарках та каное імені Анатолія Дмитрієва. Як і зазвичай, він відбувся на міському пляжі. Втретє Первомайськ приймає змагання такого рівня.

Нагадаємо, що Анатолій Дмитрієв – це мешканець Первомайська, Заслужений тренер України, який у свій час опікувався збірною країни з веслування на байдарках і каное, де також були спортсмени з нашого міста: Токар Іван, Луценко Василь, Ізмалкова Валя, Федорченко Олександр.

На відкриття змагань було запрошено одного із учнів Анатолія Лаврентійовича Дмитрієва, який зараз очолює обласну федерацію веслування В’ячеслава Ніколаєва.

В’ячеслав Ніколаєв відзначив високий рівень організації змагань. Він високо оцінив результати спортсменів під час всеукраїнських змагань. І звернув увагу на те, як міській владі та приватними стараннями у місті вдалося створити потужний клуб з веслування:

«Саме завдяки старанням міської влади та бізнесу вдалося створити у місті потужний клуб з веслування. І не лише створити, а й підтримувати його та спортсменів у розвитку та здобуванні перемог на змаганнях різного рівня.»

Як розповів головний тренер Первомайського клубу Олександр Федорченко, на змагання приїхали пона 250 учасників з різних областей України.

«Попри погрози про введення нового локдауну до Первомайська приїхало 20 команд веслярів. В цьому році змагання досить насичені. Ми будемо проводити запливи в одиночці, двійці та двійці мікс, де будуть і дівчата і хлопці. Змагається у нас три вікових категорії – це 2005-2007 рік, 2008-2009, а також 2010 і молодші. Первомайська команда представлена у складі 36 чоловік, серед яких є новачки, що вже претендують на перемогу.»

Разо з тим тренер веслярів відзначив постійну і значну допомогу мецената та наставника первомайських веслярів Аркадія Корнацького. Аркадій Олексійович постійно допомагає Первомайському клубу та підтримує спортсменів. І в цьому році він подбав не лише про забезпечення нагородами призерів Чемпіонату, а й про їх фізичну форму. Тому усі учасники команд були забезпечені смачним підкріпленням.

На відкриття змагань завітав і міський голова Первомайська Олег Демченко, який також привітав спортсменів. Він згадав роки навчання веслування у свого тренера Федорченка Олександра. Олег Михайлович побажав усім учасникам змагань перемог і не лише на чемпіонаті, а й в житті і навчанні.

Урочиста частина завершилася і спортсмени мали змогу ознайомитися зі списками та дізнатись із ким у парі їм доведеться змагатись. Після чого перейшли до стартів. І навіть дощова погода не завадила веслувальникам показати свої вміння на воді у всій красі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.