01.07.2021

До Дня Незалежності в Миколаєві встановлять величезний прапор

У Миколаєві розпочалися підготовчі роботи по установці 72-метрового флагштока в сквері «Юних героїв».

На даний момент в сквері працює дві одиниці старої техніки. Місце установки обнесли мішковиною, а не будівельним парканом. Жителі Миколаєва вже встигли залишити кілька «автографів» на «паркані» і паспорт об’єкта. Зокрема, написали слово «Пенсії» і звернення до авторів проекту, яке спробували затерти: «Тут люди приходять відпочивати, а Ви дурні з бандерівським прапором лізете».

Також на паспорті об’єкта спочатку слово «реконструкція» написали з помилкою. Всю табличку вирішили не переробляти, наклеївши зверху правильно написане слово.

Як і в тендерній документації, на паспорті вказано, що термін завершення робіт — грудень 2022 року.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім, відповідаючи на питання в ефірі ток-шоу «Битва за місто», зазначив, що прапор встановлять до 30-ї річниці Незалежності України. А ось почнуть до цього терміну обіцяну реконструкцію 2500 кв.м. скверу — поки невідомо. Очевидно, що за півтора місяця провести такі масштабні роботи не зможуть.

«13,5 мільйона гривень — проект першої черги. Повний проект 16 або 18 мільйонів, можу помилитися. До Дня Незалежності прапор цей повинен стояти », — сказав він.

Примітно, що облрада виділила 5 мільйонів гривень з обласного бюджету в березні з умовою співфінансування проекту з інших джерел. Також зазначалося, що ці кошти підуть на виготовлення проекту та реконструкцію скверу. А ось сам прапор будуть робити за гроші держбюджету. Тоді на сесії Віталій Кім заявив, що приверне 14 мільйонів держсубвенції.

Як відомо, на Миколаївщині думають встановити один з найбільших в Україні синьо-жовтих прапорів. За словами голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма, якщо в Дніпрі така ініціатива обійшлася майже в 26 мільйонів гривень, то Миколаївщині роботи можуть коштувати дешевше, адже на проект витрачатися вже не доведеться.

Джерело: КорабеловІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *