16.10.2020

До Миколаєва прибула нова комунальна техніка

Уперше за багато років автопарк комунального підприємства «Миколаївкомунтранс» поповнився сучасним транспортом. Для підприємства, що збирає й вивозить тверді побутові відходи та обслуговує міський полігон, коштом бюджету Миколаєва придбали сміттєвоз верхнього завантаження з маніпулятором, бульдозер UTRAK вітчизняного виробництва, а також екскаватор Амкодор білоруського виробника з ковшом 0,8 м. куб.

Вартість транспортних засобів становить біля 8 млн грн. Працівники підприємства вже освоюють техніку.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Важкий гусеничний бульдозер UTRAK використовуватимуть для рекультивації міського полігону та ліквідації надзвичайних ситуацій на сміттєзвалищі. Там же знадобиться й екскаватор із ковшом великої місткості. Як розповів директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв, цьогоріч в автопарку «Миколаївкомунтрансу» з’явилася ще одна нова одиниця транспорту — малий сміттєвоз, придбана вперше за багато років власним коштом підприємства. Завдяки невеликим габаритам сміттєвоз ефективно працює в умовах обмеженого простору міської забудови.

— Ми обговорюємо подальше оновлення матеріально-технічної бази комунтрансу. Нагадаю, що в кінці минулого року була прийнята міська програма поводження з ТПВ. У випадку виділення коштів, будемо купувати нову техніку, оскільки транспорт працює в агресивному середовищі, що передбачає заміну конструктивних частин сміттєвозів після 5–6 років роботи, — підсумував Сергій Коренєв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *