09.02.2020

До Миколаєва приїде американський кінорежисер та заступник аташе Посольства США в Україні

Кінорежисер з США Тім Скусен та заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Брайан Фурман приїдуть до Миколаєва на відкриття ювілейного 10-го Фестивалю американського кіно «Незалежність».

Церемонія відкриття фестивалю відбудеться у неділю, 9 лютого, о 16:00 в Муніципальній виставковій залі за адресою: вул. Нікольська, 54.

Захід відбудеться за участю миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича.

У день відкриття Тім Скусен особисто представить миколаївській публіці свій повнометражний фільм «НУЛЬ ВІДСОТКІВ», який «під мікроскопом» розглядає програму вищої освіти в тюрмі суворого режиму Сінг-Сінг. У стрічці представлено, як ув’язнені, чоловіки, що стали студентами, усвідомлюють наслідки своїх правопорушень на теперішнє й майбутнє свого життя. І як їх вчинки вплинули та продовжують впливати на життя інших. Більшості з цих студентів доведеться перебувати у в’язниці ще багато років, але самотрансформації і щоденні старання мислити конструктивно стають їх новим стрижнем і здоровим глуздом. У самій назві «Нуль відсотків» криється підсумок цієї роботи і її ефективності: до сих пір не було зафіксовано жодного рецидиву. При тому, що середній відсоток повернення до правопорушень серед колишніх ув’язнених коливається на рівні 60%.

Кінострічка «Нуль відсотків» нещодавно придбана каналом HBO й отримала ряд престижних нагород: приз за кращу режисуру в Лас-Вегасі, Брекерінджі, Вейл, Арлінгтоні, Огайо, на кінофорумі Urbanworld, а також нагороду «Срібне серце» на кінофестивалі в Далласі.

Тім Скусен — кінематографіст, режисер документального кіно і рекламного відео, що вже отримав визнання на американських і міжнародних фестивалях. Серед яких «Бронзовий Лев» на фестивалі «Канські леви», приз за кращу режисуру на фестивалі Aspen Comedy Arts. Також автор знімав рекламу для світових компаній Nike, Microsoft, Sprint, Coca-Cola, Snapple, Nestle та ін.

Гості зможуть наживо поспілкуватися з режисером та поставити йому всі питання, які цікавлять.

Вхід на всі заходи — вільний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *