06.09.2021

До старту нового опалювального сезону регіони готові на майже 80%

Станом на початок вересня до старту опалювального сезону регіони технічно готові на майже 80%. Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку громад та територій.

Зокрема, йдеться про стан підготовки будівель, об’єктів водопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства.

«У Мінрегіоні постійно проводиться моніторинг готовності та здійснюються візити безпосередньо в регіони. Вчасний старт опалювального сезону — одне з найважливіших завдань, яке наразі має держава», — зауважив очільник міністерства Олексій Чернишов.

Також він наголосив, що тарифи на опалення для населення не повинні підвищуватися.

«Зі свого боку, держава готова підтримувати органи місцевого самоврядування й підприємства ТКЕ (теплокомуненерго — ред). Зокрема, триває робота над законом 1639 щодо компенсації різниці в тарифах», — додав він.

Опалювальний сезон в Україні

У серпні в НАК «Нафтогаз України» заявили, що через низьку активність виробників тепла щодо укладення трирічних угод на закупівлю природного газу, своєчасний старт опалювального сезону в Україні — під загрозою.

Запасів газу у підземних сховищах в обсязі 19 млрд кубометрів, які «Нафтогаз України» планує накопичити перед початком зимового періоду, вистачить для стабільного проходження опалювального сезону навіть за умови ймовірних додаткових потреб теплових електростанцій, які зіткнулися з проблемою недостатніх запасів вугілля на складах.

Опалювальний сезон в Україні зазвичай починається в другій половині жовтня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *