16.01.2020

До суду передали справу шахрайок, які продавали неіснуючу техніку

Слідчими завершено розслідування у кримінальному провадженні стосовно чотирьох жінок, які у складі організованої злочинної групи ошукали громадян.

У ході досудового розслідування встановлено, що у період з вересня 2018 року по лютий 2019 року зловмисниці, віком від 20 до 32 років, шляхом обману заволоділи грошовими коштами 19 потерпілих на загальну суму 573 тис. грн., які мали на меті придбати транспортні засоби та сільськогосподарську техніку.

З метою реалізації злочинної схеми, вказані особи орендували у місті Миколаєві офісні приміщення та публікували на інтернет-сайті «OLX» і в місцевих друкованих виданнях оголошення щодо продажу транспортних засобів та сільськогосподарської техніки за цінами, нижчими від середньоринкових.

У подальшому, осіб, які приходили до офісів, схиляли до укладення договорів фінансового лізингу, предметом яких були транспортні засоби, з обов’язковою передоплатою у розмірі 25% від їх вартості. Проте, після сплати авансових внесків на рахунки фіктивних підприємств за неіснуючі транспортні засоби, «офіс-менеджери» повідомляли потерпілим, що існують проблеми з доставкою цих транспортних засобів та надалі взагалі ігнорували дзвінки потерпілих.

Обвинувальний акт за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство) скеровано до Заводського районного суду м. Миколаєва для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 12 років з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *