20.02.2020

До якої політичної орієнтації належать чиновники облдержадміністрації? (Роздуми в День Героїв Небесної Сотні)

День Героїв Небесної Сотні- пам`ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

Але не менш важливим для всієї України, а особливо для наших земляків, є 7 квітня.

7 квітня 2014 року об`єднані сили патріотів Миколаївщини дали гідну відсіч проросійським бойовикам- прихильникам створення  «Миколаївської Народної Республіки». Патріоти не допустили захоплення , проросійськими елементами, Миколаївської облдержадміністрації..                      

 Миколаїв в квітні був першим в Україні. 7 квітня 2014-го року відбулася подія, яку не можна забути і важко переоцінити. Жителі Миколаєва знесли наметове містечко проросійських сил, яке не могли ліквідувати МВС і СБУ. Патріоти України у відповідь на захоплення адміністративних будівель в південно-східній Україні, 6 квітня 2014- го,  на наступний день ,7 квітня, знесли базу сепаратистів і російських агітаторів в центрі Миколаєва. Спроба підірвати українську владу в місті і області була знищена.

Ще 16 грудня 2019 низка організацій звернулися до голів Миколаївської обласної ради і облдержадміністрації з проханням заснувати  7-го квітня обласне свято «День боротьби з сепаратизмом».

Облрада відреагувала на звернення громадськості. Питання вивчається постійними комісіями облради з метою подальшого внесення на розгляд чергової сесії обласної ради. На відміну від колег, облдержадміністрація вже протягом понад  двох місяців зберігає гробове мовчання. Керівництво ОДА, в порушення Закону України «Про звернення громадян», до сих пір не надало відповіді на звернення громадських організацій.

Господарі владних кабінетів чи то не здатні, чи то не бажають контактувати з патріотами. Можливо їх лякає той факт, що саме патріоти відстояли Миколаїв від «русской весны».

Чиновникам ОДА варто пам`ятати: Новоросія була похована в Миколаєві, а свято, з приводу перемоги над нею, патріоти поховати не дадуть!

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *