23.01.2020

До 101-ї річниці Соборності України в школі №57 ім. Т.Г.Шевченка створили інтерактивну карту держави

З нагоди відзначення 101-ї річниці соборності України у Миколаївській ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка відбулись святкові заходи.

Урочистості розпочались пам’ятною подією для всієї шкільної родини — голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук вручив восьмикласникам Ксенії Поповій, Максиму ПальмінДоу, Григорію Підкорогло паспорт громадянина України. З державним святом привітав шкільну родину  голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, який зазначив, що наша сила у єдності, і тільки разом українці зможуть творити кращим сьогодення і завтрашній день України, повідомляється на сайті мерії.

Молодих громадян України з важливою у їх житті подією першим привітав директор школи Андрій Малахов, а також шановані гості — заступник голови адміністрації Заводського району Світлана Чепіжко, заступник начальника управління освіти Миколаївської міської ради Світлана  Макарова, батьки, вчителі, представники ЗМІ.

Почесним гостям учні вручили символічні нагрудні пам’ятні знаки, кольорів нашого прапора, які виготовили власноруч на уроці трудового навчання.

Майже три місяці потрібно було школярам і вчителям, щоб втілити новаторську ідею – створення інтерактивної карти України на фоні національних кольорів. Карта наповнена довідковою інформацією про кожну область України — історію краю, появу гербу і символіки, про героїв і видатних особистостей, які у ній народились, здійснювали трудові і ратні подвиги.

З нагоди свята учні підготували танок соборності, драматичну композицію за мотивами пісні Океана Ельзи «Мить», президент учнівського самоврядування Анастасія Муха з друзями привітала шкільну родину натхненними поетичними рядками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.