19.07.2019

Дружбу з Коломойським на смітник не викинеш

Міністр внутрішніх справ Аваков, один із стовпів корупції, рейдерства та дерибану країни в усі інші способи, прописується у владі при президенті Зеленському.

Що прикметно, «прописка» ведеться тим же старим способом, що і «реформа МВС» — цинічною брехнею.

Розваливши своєю «реформою» правоохоронну систему, помноживши законність і правопорядок на нуль, Аваков продовжує «навішувати локшину» черговими «нововведеннями». Тепер це «офіцери громади». Раніше ця посада називалася «дільничий інспектор», ще раніше щось на кшталт «дільничий уповноважений». Назва посади міліціонера, обов‘язками якого було підтримувати правопорядок на закріпленій за ним території, мінялася багато разів. Суть і кінцевий результат його роботи — ніколи. Точно те ж саме буде й тепер. Якщо цей службовець буде розумною і сумлінною людиною — буде добре. Якщо ні — то ні. Міліцейська «реформа» вже показала якість «кадрових змін», але міністр продовжує переконувати суспільство, що зміна старої назви дрібної міліцейської посади на «сучасну» як результат розкрадання декількох мільярдів гривень — це вирішення проблеми і великий подвиг.

Зацініть:

Арсен АваковМіністр внутрішніх справ

Я ЗАВДЖИ ТУТ!

Поліцейські офіцери громади.

Не про вибори. Про хороше) 

Трохи нижче текст добового звіту із внутрішнього робочого чату офіцерів громади. 50 днів тому перші 34 офіцери заступили на службу у Дніпропетровській області.

Сьогодні можемо говорити про перші – позитивні! – результати роботи нових поліцейських офіцерів громади. Від усіх громад маємо гарні відгуки.

Ось так виглядає день поліцейського громади, який живе та працює поруч із людьми, доступний та впізнаваний, готовий прийти на допомогу у будь-яку хвилину! Наводжу текст, практично без купюр, аби передати вам настрій 😊 поліцейських цього нового підрозділу:

«Отже за сьогодні все згідно з планом))).

Спочатку взяв списки згідно з проектом «Чужий».

Потім завітав до дитячого садка, (думав «Рено» розберуть на запчастини).

Потім надрукував матеріали, завтра здам на підпис.

Потім разом з представниками ОТГ вручили попередження тим, хто не дотримується правил благоустрою.

Помирив дві сім’ї та надав консультації ще чотирьом громадянам.

Поспілкувався з двома людьми з порушеною психікою. Спочатку був пригнічений, потім відпустило.

Викликав до себе довіру шістьох бабусь (тепер їх побоююсь, бо вони хочуть мене бачити у себе на днях народженнях, а я одружений).

Єдине, що мене бентежить – це відсутність протоколів (мабуть, звичка). Тому прошу розвіяти сумніви.

До речі, пан, на якого я склав протокол по ст. 152 КУпАП вчора, сьогодні завзято косив бур’яни і у дворі, і на присадибній ділянці. Хоча у це його сусіди не вірили».

* * *

Ідеологія, яку ми заклали в основу проєкт «Я ЗАВДЖИ ТУТ!» – себе виправдовує.

Замість невловимого дільничного, котрий більшу частину часу зайнятий комунікацією із райвідділом та паперовою роботою, поліцейський офіцер громади орієнтований на спілкування із людьми, превенцію та надання правоохоронного сервісу.

Він забезпечений транспортом, технікою та робочим місцем. А головне – показник якості його роботи – довіра людей. Громада сама вирішує, продовжувати чи ні контракт зі своїм офіцером.

До кінця цього року ми плануємо запустити цей проєкт у 802 об’єднаних громадах, а протягом 2020 року – охопити всю країну. За межами великих міст, де будуть працювати поліцейські офіцери громади, живе 2/3 населення України. Кожен з них отримає якісний та сучасний поліцейський сервіс.

І…я дуже радію, що серед наших поліцейських все більше і більше людей з почуттям обов’язку та почуттям гумору!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *