28.11.2021

Експерти оцінюють, чи можна буде жити у пошкодженому будинку в Новій Одесі

У Новоодеській міськраді зібрався штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, де визначалися збитки та вирішувалась подальша робота з пошкодженою внаслідок вибуху будівлею.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Миколаївської райдержадміністрації Ігор Мухарський.

Так, у неділю, 28 листопада на місці вибуху працював штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації разом з оперативною групою головного управління ДСНС в Миколаївській області.

Спільне засідання штабу провели заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін, голова Миколаївської райдержадміністрації Ігор Мухарський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА Євген Пронін, начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Євген Гладков, члени обласного, районного і міського штабів з ліквідації НС та представники служб Миколаївгазу й Миколаївобленерго.

Під час засідання були поставлені конкретні завдання відповідним структурним підрозділам та комунальним службам щодо організації роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а саме – першочергово надати допомогу мешканцям аварійних квартир, провести експертизу пошкоджень будинку та технічного стану квартир.

Членами комісії було здійснено обстеження під’їздів та квартир будинку, що постраждав від вибуху. Також на місці події працювала експертна група щодо оцінки можливої подальшої експлуатації житла.

До того ж вирішується питання відкриття благодійного рахунку для надання матеріальної допомоги постраждалим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.