02.03.2021

Екс-начальник відділу земельних ресурсів підозрюється у незаконному вилученню земель в Очаківському районі

 

1 березня 2021 року під процесуальним керівництвом Очаківського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 та з урахуванням зібраних у ході розслідування доказів, слідчими поліції  колишньому начальнику відділу земельних ресурсів у Очаківському районі повідомлено про підозру  у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 358, ч. 1 ст. 364 КК України.

Повідомляє прес-служба Миколаївської місцевої прокуратури № 1.

За даними слідства, екс-посадовець,  усвідомлюючи, що земельна ділянка площею 5,5 га державної форми власності, яка перебувала у  постійному користуванні голови одного із фермерських господарств Очаківщини,  має бути після його смерті повернена до фонду земель запасу шляхом скасування державного акту на постійне користування, вчинив підроблення заяви про безоплатну передачу цієї ділянки на користь  третьої особи, яка ніколи не була ані родичем, ані членом родини голови підприємства та не приймала участі в господарській діяльності юридичної особи.

Також, підозрюваний, зловживаючи своїм службовим становищем,  надав та затвердив довідку про вихідну земельно-кадастрову інформацію і відомості про земельну ділянку, довідку про умови відведення земельної ділянки, ситуаційний план – схему розташування земельної ділянки, погодив та завірив гербовою печаткою план відведення земельної ділянки, а також узгодив проект голови Очаківської РДА.

Відтак, своїми умисними протиправними діями колишній начальник відділу сприяв незаконному заволодінню іншою особою земельною ділянкою розміром 5,5 га державної форми власності в межах Рівненської сільської ради Очаківського району вартістю понад 50 тис. грн.

Разом з цим зауважимо, що відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *