18.09.2021

Житель Миколаївщини, обливший кислотою дружину і дітей, просив пом’якшити вирок

Миколаївський апеляційний суд залишив в силі вирок відносно чоловіка, який облив дружину і дітей сірчаною кислотою.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Раніше правоохоронці з’ясували, що 31 жовтня 2020 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту з-за ревнощів вирішив убити дружину. Для цього він вилив на неї 81% сірчану кислоту з пляшки. Частина речовини потрапила і на дітей — однорічну дівчинку і 15-річного хлопчика.

В результаті їм були заподіяні тілесні ушкодження у вигляді хімічних опіків середнього ступеня тяжкості. Потерпіла і діти були госпіталізовані в лікувальні заклади м Миколаєва.

Обвинувачений подав апеляційну скаргу, в якій зазначив, що не згоден з рішенням суду першої інстанції в частині кваліфікації його дій за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України — він стверджує, що не хотів вбивати.

Доводи і затвердження обвинуваченого, про які йдеться в апеляційній скарзі, колегія суддів апеляційної інстанції вважає безпідставними.

За результатами розгляду скарги Миколаївський апеляційний суд постановив апеляційну скаргу обвинуваченого залишити без задоволення, а оспорюваний вирок Вознесенського суду Миколаївської області — без змін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.