05.07.2021

Жителів Миколаївщини попередили про зміни щодо призначення житлових субсидій

19 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» зазначеним рішенням Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій.

Про це повідомляє департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.с

Постанова Кабінету Міністрів дозволить призначити субсидію на наступний період автоматично, переважній кількості домогосподарств.
Рішенням Уряду передбачено:
— не враховувати доходи від розміщення депозитів, оскільки банківські установи подають звіт до ДФС загальною сумо, і наразі відсутня персоніфікована інформація про доходи фізичних осіб від розміщення Депозитів;
— більшити до 100 тис. грн суму коштів на депозитному рахунку, перевищення якої позбавляє громадян права на отримання житлової субсидії;
— не враховувати житлові приміщення, які перебувають у спільній частковій або сумісній власності (переважно це приватизація житла), а також ті, які знаходяться в сільській місцевості (в основному це спадщина).
Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне перепризначення субсидії.
Рішення про призначення житлових субсидій таким домогосподарствам в автоматичному режимі прийматиметься органами соціального захисту населення на підставі інформації Мінфіну за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій (наявність у власності житлових приміщень, транспортних засобів, депозитних рахунків та інше).
Таким чином, призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:
— надавалася у грошовій безготівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);
— була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи) (необхідно підтвердити місце фактичного проживання);
— була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.