07.07.2021

Жителі с. Рибаківка своїми силами ремонтують дорожнє полотно

На засіданні недавно створеної ініціативної групи жителів с. Рибаківка підняли питання з приводу ремонту дорожнього покриття на території населеного пункту.

Олександр Антоненко повідомив, що ремонтом повинна була займатися Миколаївська ОДА, але тендер зараз перебуває в суді, тому місцеві вирішили «взяти все в свої руки».

Роботи проводились 30 червня і 1 липня. Вдалося відремонтувати 1,2 км дороги — від в’їзду в Рибаківку до вулиці Ковальської. Подальшим ремонтом траси довжиною в 500 м, за словами Олександра Антоненко, буде займатися депутат Коблевської сільради Володимир Дротенко.

Олександр Антоненко, голова ініціативної групи села Рибаківка

Мені, як голові ініціативної групи, доручили організувати цей захід. Я склав оголошення і розіслав його в Viber-співтоваристві Рибаківка. Відгукнулися не тільки місцеві жителі, а й депутати Коблевської сільради, громадські діячі та підприємці.

Дотації на ремонт надходили не у вигляді фінансів, а відразу матеріалами — щебінь, пісок, цемент. Після того як будматеріали були зібрані, Олександр Сергійович опублікував друге звернення, в якому оголосив, що необхідні робочі для проведення ремонту — відгукнулися мешканці села Рибаківка і Тузли, їм допомагали навіть діти.

Олександр Антоненко, голова ініціативної групи села Рибаківка

-Хочу подякувати депутатам Коблевської сільради, членів ініціативної групи та активних жителів села — всіх хто так чи інакше брав участь і допомагав.

Також в ремонтних роботах взяли участь деякі місцеві підприємці.

Джерело: ОКоблево

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *