18.07.2019

Жінку, яка зловживала алкоголем суд позбавив батьківських прав

У 2017 році стосовно жінки вже заявлявся позов про позбавлення її
батьківських прав.

Суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Ольгою Гуденко розглянуто з ухваленням рішення позов органу опіки та піклування Миколаївської міської Ради про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів з 45-річної місцевої мешканки, відносно її 12-річного сина.

Повідомляє прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва

У 2017 році стосовно жінки вже заявлявся позов про позбавлення її батьківських прав, через те, що остання не приймала участі в навчально- виховному процесі свого сина, не забезпечувала належно його життєвих потреб, зокрема нормальне харчування, зловживала алкогольними напоями.
Судом було взято до уваги ці фактори, проте, розуміючі, що розлучення з
батьками спричиняє тяжкий вплив на дитину і таке розлучення може проводитись лише в крайньому випадку, було вирішено відібрати дитину у матері без позбавлення батьківських прав, надавши відповідачці час для виправлення ситуації та зміни ставлення до виховання дитини.
Згодом опікуном було призначено бабусю хлопчика. Проте за рік відповідачка не змінила свого ставлення до виховання дитини, з огляду на що, органом опіки та піклування було заявлено новий позов.
Відповідно до матеріалів справи, остання продовжує зловживати алкогольними напоями, за місцем мешкання характеризується негативно, не цікавилась за цей період його навчанням, життям, розвитком та здоров’ям.
За такого, суд задовольнив позов та вирішив позбавити жінку батьківських прав щодо її сина, стягнути з неї аліменти у розмірі ¼ частини усіх видів доходу, проте не менше 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення нею повноліття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *