21.10.2019

Забруднення повітря в Україні: опубліковано дані

В обсерваторії стверджують, що високих рівнів забруднення чадним газом не зафіксовано, а показники в різних областях коливаються в межах норми.

Дані про забруднення повітря в різних містах України оприлюднила Центральна геофізична обсерваторія в понеділок, 21 жовтня.

У Києві максимальні разові концентрації оксиду вуглецю на стаціонарних постах коливалися в межах 0,4-1,0 ГДК (гранично допустима концентрація), у Вінниці — 0,3-0,4 ГДК, у Харкові — 0,3-0,8 ГДК, у Кропивницькому — 0,6 ГДК.

«В цілому за останні дні концентрації оксиду вуглецю, які б характеризувалися як високі, у мережі моніторингу гідрометслужби не зареєстровані», — йдеться в повідомленні.

У той же час метеорологи зазначають, що осінні погодні умови — тумани, наявність приземних інверсій, коли при землі утворюється стримувальний шар повітря, — можуть сприяти накопиченню забруднюючих речовин.

«Але, за даними спостережень у мережі моніторингу гідрометслужби, в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано», — додали в обсерваторії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *