14.03.2019

Корнацький виграв суд проти Міністерства юстиції

Дорогі соратники по створенню партії «Рух вільних селян»! 
Нами здобуто першу і дуже важливу перемогу на шляху до державної реєстрації нашої партії — ми виграли суд проти Міністерства юстиції з питання процесу її реєстрації!
Нагадаю, 27 січня 2018 року ми провели Установчий з’їзд партії, потім зібрали по всій Україні 17 тисяч підписів на підтримку її створення (замість необхідних по закону мінімум 10 тисячах), 5 березня 2018 року здали держреєстратору Мін’юсту всі необхідні й належним чином оформлені документи .
05 травня 2018 року, з відвертим, явним і грубим порушенням Конституції України, держреєстратор Гуща відмовила в державній реєстрації!
Причини я вже публікував. Є загальна: Мін’юст торгує партіями, як пиріжками. Вони для цього завчасно реєструються пачками, десятками, а потім підлеглі міністра юстиції відповідно до його установок влаштовують бажаючим створити політичне об’єднання всі можливі перешкоди. Щоб приходили і купували те, що вже «спекли».
І є індивідуальна. В нашому випадку крім того, що я завідомо не купуватиму партію у зрадників Майдану і мерзотників-корупціонерів Яценюка і Петренка (міністр юстиції від Яценюка, якщо хто не знає) чи у будь-кого іншого, відмова є ще й політично вмотивованою: у Корнацького і у селян не повинно бути своєї партії!
На початку червня 2018 року, згідно закону, ми подали до Мін’юсту Скаргу на незаконне рішення держреєстратора. Міністр має повноваження і зобов’язаний скасувати його незаконне рішення. Але Петренко не зробив цього – Скарга й досі належним чином не розглянута по суті. Тепер суд зобов’язав його це зробити.
Розумію, що це ще не повна перемога, але вона обов’язково буде. Як і покарання мерзотників. Кожне вже вчинене і кожне наступне незаконне діяння Петренка і співучасників його злочинів буде в кримінальному провадженні, яке вже зареєстроване.
Дуже прикро, що для припинення явного порушення конституційних прав і свобод громадян України – створення чиновниками Мін’юсту незаконних перешкод у політичній діяльності – досі не задіяно повноваження Президента України як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *