20.10.2021

Зайшов із залізним прутом у руках: у Миколаєві контролера тролейбуса побив пасажир у військовій формі

У Миколаєві у міському тролейбусі пасажир побив контролера. Працівника КП ушпиталили до лікарні.

Про це повідомляє «Суспільне».

Інцидент стався учора, 19 жовтня. Контролери комунального підприємства «Миколаївелектротранс» працювали у салоні тролейбуса, коли на зупинці з салону вийшов пасажир у військовій формі, який в руках тримав загорнутий у газету металевий прут.

«Я перевіряв задню частину тролейбуса, моя колега була в передній частині. Йому відчинили не одразу, якась заминка була. Він вийшов, ми також. Я запитав у колеги: «Що сталося?». Кажу їй: «Він з прутом, нехай йде собі». А він, може, почув це, та й ударив мене три рази в обличчя, у вухо – ще кров залишилась», – розповідає потерпілий контролер Борис Шут.

Після інциденту чоловіка госпіталізували до лікарні. У нього діагностували струс мозку.

«Я на цього чоловіка не ображаюсь. Хоча в цього чоловіка ми нічого не перевіряли. Я не буду писати заяву до поліції, якось не віриться, що його знайдуть», – говорить Борис Шут.

За словами директора підприємства «Миколаївелектротранс» Юрія Сметани, побиття контролера оформили як виробничу травму.

«Це сталося в новому тролейбусі, в якому є камери відеоспостереження, і вже за 30 хвилин ми мали відео тієї людини, яка скоїла такі дії. Ми його передали до поліції», – розказав Юрій Сметана.

За словами речниці Нацполіції Миколаївської області Антоніни Лашти, поліція проведе перевірку цього випадку.

«Вказаний факт зареєстрований. Очікуються висновки фахівців щодо ступеня тяжкості отриманих контролером тілесних ушкоджень», – розказала Антоніна Лашта.

На комунальному підприємстві обіцяють купити бодікамери усім контролерам, щоб не було питань, що вони і не так і кому із пасажирів сказали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.