22.08.2021

Залишили дитину одну вдома, а вона зникла: у Миколаєві розшукували 10-річну дівчинку

В Миколаєві, 10-річна дівчинка залишалась сама вдома, поки мати була на роботі, а старший брат пішов у справах. Коли він повернувся додому через дві години та побачив що меншої сестри не має, забив на сполох.

Зателефонував матері та вирішили трохи зачекати. Але коли очікування не дало результатів- донька не повернулась — вирішили звернутися до поліції. Наряд групи реагування поліції охорони прибув на адресу проживання родини що в Інгульському районі.

— За словами матері, її донька дуже слухняна, ніколи такого не було, тому думала вже про найгірше…Ми швидко дізнались прикмети, взяли фото дитини та пішли на розшуки- розповідає поліцейський наряду Олександр.

Під час відпрацювання території по вулиці Олійника, що біля школи №19, правоохоронці побачили схожу за описом і світлиною дівчинку. Вона весело гралась з іншими дітьми на подвір’ї.

— Ми підійшли поспілкуватись з нею, дізнатись чи це справді розшукувана дитина. – говорить поліцейський наряду Владислав.

Виявилось, що поліцейські не помились. Коли дівчинці сказали що її шукає мати – дитина не змогла стримати сліз. Поліцейські охорони відвезли її додому, а потім разом вже із щасливою матусею до відділення поліції. Враховуючи, що це перший такий випадок в родині, буде проведена тільки роз’яснювальна бесіда для попередження таких подій в майбутньому.

Нагадуємо, що в Україні щодня травмується тисяча дітей, і більшість нещасних випадків стається за відсутністю батьків. Зараз немає закону, де прописано, з якого віку можна залишати дітей удома самих. Але якщо з малечею щось стається в цей час, то відповідальність несуть батьки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.