08.02.2019

«Замість сонця — небо в клітинку» — миколаївці загрожують перекриттям доріг через будівництво галереї порту в 19-ти метрах від вікон

51952948_399039900902276_4044970241975910400_n

Мешканці 44 квартир будинку по вул. Заводській, 35 потерпають від будівництва галереї для зерна Миколаївського терміналу хлібопродуктів в морському торговому порту, що ведеться в 19 метрах від їх житла.

У п’ятницю, 8 лютого, миколаївці прийшли на засідання виконкому міської ради.

Як розповіла місцева мешканка пані Ірина, у  19 метрах від будинку споруджують транспортну галерею з подачі зерна — 5 тонн за хвилину, цілодобово.

Гуркіт колес, поїзди, поруч причал, порт-елеватор, будівля колишнього дитячого садка, у якій зберігають отруту та інші препарати для обробки ємностей, — говорить городянка. – Крик душі – дивишся у вікно, а замість сонця бачиш небо в клітинку. Ми живемо та дихаємо цим повітрям.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відзначив, що він знає про проблему, неодноразово виїжджав на місце та вивчав ситуацію.

— Ми підготуємо звернення виконавчого комітету міської ради та сесії щодо передачі приміщення дитячого садка у власність громади міста. Мене включили до складу ради порту, і єдине питання, яке я порушував, було саме вирішення проблеми цих мешканців. Від початку будинки зводилися як бараки для проживання працівників порту. Після приватизації люди зробили там житло, мають право власності. Та ця територія як була промисловою, так і лишилася. Сьогодні у цій зоні розглядається детальний план території 8 причалу. Ми сказали, щоб при розробці детального плану було розглянуто питання стосовно будинків, щоб потім ми могли запропонувати інвесторам ділянку для будівництва. За процедурою, що стосується документів, ми підходимо до цього. Проте на даний час немає жодного погодження від підприємств, які там знаходяться, — відзначив мер.

При цьому Олександр Сєнкевич повідомив, що зараз опрацьовується питання щодо будівництва нового житла для мешканців, які страждають від наслідків діяльності підприємств.

-Ми ведемо переговори про будівництво житла на вул. Шосейній, у двох кварталах від проспекту Центрального, який планується для переселення цих людей, — сказав міський голова.

За дорученням керівника міста на наступному засіданні виконкому детальну інформацію про можливі шляхи вирішення проблемної ситуації надасть заступник міського голови Юрій Андрієнко.

Члени виконкому підтримали пропозицію та планують повернутися до питання на наступному засіданні виконкому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *