28.08.2021

Застава у 181 600 грн, нічний домашній арешт та особисте зобов’язання: злочинцям, які викралади газ із вагонів-цистерн, обрали запобіжні заходи

Первомайським міськрайонним судом розглянуто клопотання слідчого, погоджені з Первомайською окружною прокуратурою, та обрано запобіжні  заходи 7 фігурантам злочинної групи,  які підозрюються у викраденні скрапленого газу із вагонів-цистерн потягів в районі залізничної станції Первомайського району.

Про це повідомляє Первомайська окружна прокуратура.

Зокрема, судом стосовно 5 підозрюваних обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 181 600 грн., одному із фігурантів – нічній домашній арешт, 17- ти річному учаснику організованої групи судом обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Стосовно ще двох підозрюваних обрання запобіжного заходу триває.

Нагадаємо, організована злочинна група складалася із 9 осіб – жителів Первомайського району, віком від 18-ти до 42-х років.  Зловмисники діяли за налагодженою схемою і розподіленими ролями. Машиніст потяга залишав вагони в обумовленому місці. Там вже чекали інші фігуранти на спеціально орендованій вантажівці, які приєднували обладнання та відкачували газ. Потім крадений газ у супроводі організатора доставляли на підконтрольну заправну станцію, де його і реалізовували.

11 серпня цього року  учасників угруповання було затримано. Розслідування триває.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.