04.10.2019

Застиглі фігури: миколаївці здивували перехожих на Соборній під час «замороженого» флешмобу

Кілька десятків миколаївців і студентів Української академії лідерства на три хвилини одночасно застигли в русі, чим здивували городян, які в цей час гуляли на вулиці Соборній.

Повідомляє КУ  «Агенція розвитку Миколаєва»

Акція у вигляді флешмобуFreeze присвячена старту Днів сучасного мистецтва у Миколаєві і відкриттю виставки-перформансу AGE в холі простору на *8 Причалі.

«Події навколо нас дуже часто летять із шаленою швидкістю. Але як часто ми зупиняємось, щоб озирнутись навколо, й подивитись на те, чого досягли за певний період? Пам’ятаєте стару дитячу гру «Заморозка»? А більш юнацькі забавки з флешмобами? Ось і ми згадали, вирішивши нагадати й іншим, як це бути молодим та трохи навіженим», — кажуть організатори фестивалю з Платформи MY ART.

У вечірню годину-пік на центральній вулиці Миколаєва несподівано для оточуючих всі учасники флешмобу перетворилися в живі статуї, викликавши безліч здивованих очей і очікувано — питань від перехожих. Хтось із них в цей момент завмер за грою на гітарі, хтось катався на скейті, хтось тягнув гривню вуличному баяністові, хтось застиг в руках із телефоном чи фотоапаратом, інші завмерли з географічною картою або під час плетіння косичок, хтось розливав каву на підлогу або допивав воду. Завмерлі не рухалися і не міняли вираз обличчя. Справжні скульптури посеред вулиці! І тільки за певним сигналом учасники «відмерзли» також одночасно і завершили розпочату діюяк ні в чому не бувало. Після чого також розчинилися в натовпі.

«Одночасне, і що найголовніше, раптово для всіх завмирання розтягнулося на три хвилини, які здавалися вічністю», — зазначають організатори.

Вперше подібний флешмобFreeze провів клуб розіграшів ImprovEverywhere, «заморозивши» 200 американців на Центральному вокзалі Нью-Йорка в 2008 році. Непосвячені роззявляли роти і тикали пальцем в застиглі фігури. Така кількість людей різного віку, які миттєво перетворилися в статуї, викликала відчуття інопланетної диверсії. Однак, коли все «відтанули», пролунали оплески. У Миколаєві оплесків не було. Проте було багато приємних посмішок і класичних питань «Що відбувається?».

Флешмоб відбувся в рамках Днів сучасного мистецтва у Миколаєві за підтримки Українського культурного фонду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.