18.09.2019

За вбивство трьох працівників АЗС затримали їхнього колегу

За попередньою інформацією, 48-річний зловмисник, який раніше вже потрапляв у поле зору правоохоронців за злочини, пов’язані з незаконним обігом зброї, розстріляв чоловіків 33-х, 51-го та 59-ти років через неприязні стосунки.

Також поліцейські вилучили з місця злочину його заяву на звільнення, повідомили в прес-службі поліції.

У результаті проведеного комплексу оперативно-розшукових заходів та злагоджених і професійних дій озброєного злочинця встановили та розшукали оперативники Управління карного розшуку та стратегічних розслідувань миколаївського главку поліції. Він знаходився за місцем мешкання у Інгульському районі.

Повідомлення про виявлення тіл трьох працівників АЗС з вогнепальними пораненнями надійшло до поліції сьогодні, 18 вересня, близько 12:20.

Відомо, що загиблих, механіка, оператора та касира, виявила дружина одного з них, коли тривалий час не могла додзвонитись до свого чоловіка. На крики жінки прибігли перехожі, які допомогли викликати поліцію.

Правоохоронці відпрацьовували усі можливі версії злочину, враховуючи отриману інформацію, яка надходила від свідків та очевидців, аби підтвердити чи спростувати кожну. Серед них були: вбивство, вчинене з метою заволодіння майном, грошовими коштами тощо, через особисті неприязні стосунки, а також під час раптово виниклого конфлікту.

Всі сили поліцейських були максимально націлені на розкриття вказаного особливо тяжкого злочину. У місті тривала спеціальна поліцейська операція «Сирена», під час якої всі виїзди з обласного центру були перекриті та перебували під посиленим контролем патрульних поліцейських.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *