12.09.2019

За добу вогнем знищено 3, 58 га лісових масивів та 11 га сухостою на відкритих територіях Миколаївщини

11 вересня, окрім пожежі лісових насаджень площею 3 га (0,5 верхової) на території Балабанівського лісового урочища у м. Миколаєві, також двічі горіли хвойні підстилки у Вітовському районі (Мішково-Погорілівське лісове урочище та «Лимани» на загальній площі 0, 58 га).

ГУ ДСНС України у Миколаївській області зазначають, що це непоодинокі випадки пожеж в цих місцях у поточному році, які виникають через підступну діяльність громадян, а саме — навмисні підпали. У першому випадку до гасіння залучались працівники лісового господарства, вогнеборці, пожежні команди підприємств, в іншому — вогнеборці 16 державної пожежно-рятувальної частини та місцева пожежна охорона «Галицинове».

Також, протягом доби, необережне поводження з вогнем спровокувало 5 пожеж сухої рослинності, чагарників та сміття в Арбузинському, Березанському, Вознесенському, Новоодеському районах області. Вогонь пройшов загальною площею 10 га.

Загалом до гасіння вогню залучалось 77 осіб та 18 одиниць  техніки ДСНС, місцеві пожежні охорони «Олександрівка», «Коблеве», працівники лісгоспу, об’єктові пожежні команди ТОВ «МСП Ніка-Тера» та СП “Ольвія”, аварійна бригада ПАТ «Миколаївобленерго».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *