05.08.2019

За крадіжку телефону у підлітка зловмисник проведе в тюрмі 4 роки

У судовому засіданні обвинувачений, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за грабежі, визнав свою вину.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Баштанською місцевою прокуратурою забезпечено належне підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 18-річного жителя Казанківського району,  який у червні минулого року пограбував неповнолітнього хлопця із застосуванням насилля.

Відтак, зловмисник, бажаючи легкої наживи, на вулиці підбіг до 16-річного хлопця та, вдаривши його, вихопив мобільний телефон, зникнувши з місця вчинення злочину.

У судовому засіданні обвинувачений, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за грабежі, визнав свою вину.

Завдяки належному процесуальному керівництву та якісному підтриманню публічного обвинувачення  Казанківський районний суд  визнав зловмисника винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.186 КК України та призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Як правило, грабіжники «полюють» на мобільні телефони в руках потенційних жертв, жіночі ювелірні прикраси та сумочки, тобто на ті речі, якими найлегше заволодіти, пробігаючи повз людину. Найчастіше жертвами пограбувань стають підлітки, жінки, літні люди.

Якщо вас пограбували, постарайтеся запам’ятати будь-які особливості одягу, зовнішності та телефонуйте на лінію 102. Чим швидше інформація про злочин надійде до правоохоронців, тим більше шансів, що грабіжники будуть спіймані, а викрадене майно повернуто законному власнику.

Будьте обачними та обережними, адже небезпека може підстерігати будь-де і будь-коли.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *