25.11.2020

За минулу добу проведено 125 перевірок щодо виявлення об’єктів, які працюють з порушеннями умов карантину

За минулу добу у Миколаївській області робочими групами було проведено 125 перевірок, а саме: 102 закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, 11 закладів громадського харчування, 4 агропродовольчих ринків, 3 ДНЗ та 5 ЗЗСО.

За результатами перевірок виявлено 23 об’єкти, які працюють з порушеннями, виписано 8 протоколів, направлено 15 приписів. Також при виявленні порушень надаються пропозиції для їх усунення, матеріали передаються до органів місцевого самоврядування та Національної поліції для вжиття заходів в межах їх повноважень.

Нагадаємо, що ці робочі групи створено органами місцевого самоврядування із залученням фахівців Держпродспоживслужби щодо перевірки суб’єктів господарювання всіх форм власності по дотриманню ними профілактичних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів, створення умов для миття та антисептичної обробки рук.  І на території Миколаївщини створено та працює 29 таких груп.

Також за участі фахівців Держпродспоживслужби, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства охорони здоров’я в області створено рейдові групи для перевірок дотримання умов карантину. За минулу добу створено 33 рейдових групи, проведено 33 рейдових перевірки, перевірено 487   суб’єктів господарювання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *