01.09.2021

За позовами «Миколаївкомунтранс» відкрито більше 40 судових проваджень

З початку анонсованої боротьби з дебіторською заборгованістю споживачів КП «Миколаївкомунтранс», про що підприємством було повідомлено в засобах масової інформації в березні 2021 року, судами Ленінського та Заводського районів м. Миколаєва відкрито 49 судових проваджень з питань стягнення заборгованості за спожиту послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів) на загальну суму 188 732, 27 грн.

З моменту відкриття судових проваджень, лише один споживач звернувся до КП «Миколаївкомунтранс» для мирного врегулювання питання та добровільно погасив всю суму заборгованості, яка складала 5 749, 18 грн. та сплатив суму сплаченого підприємством судового збору в розмірі 2 270,00 грн.

«Як показала практика роботи з проблемними боржниками, здебільшого споживачі, які мають багаторічну та багатотисячну заборгованість зі сплати за спожиту послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів) це громадяни середнього та працездатного віку, але які не сумлінно ставляться до свого обов’язку сплачувати за надані підприємством послуги, вважаючи що процес надання послуги є «безкоштовним», надається «за замовчуванням» та здійснюється КП «Миколаївкомунтранс» на «добровільних засадах» без несення нами будь-яких витрат», — повідомили у підприємстві.

КП «Миколаївкомунтранс» і надалі продовжує процедуру подання позовних заяв/заяв про видачу судових наказі про стягнення заборгованості за спожиту послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів).

«Просимо споживачів КП «Миколаївкомунтранс» не зволікати зі сплатою за спожиту послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів)», — резюмували у підприємстві.

Джерело: СВІДОК.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *