07.09.2019

За проекти Громадського бюджету вже відали свої голоси 3 тисячі 670 городян

За інформацією, що розміщена на офіційному сайті Громадського бюджету міста Миколаєва, станом на 6 вересня за проєкти городян проголосували 3 тис. 670 осіб. 

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Нагадуємо, що підтримати вподобаний проєкт можна у пунктах голосування на паперових носіях (Департамент надання адміністративних послуг міської ради та адміністрація Корабельного району), а також в електронному вигляді на офіційному сайті Громадського бюджету Миколаєва 

Адреси та час роботи пунктів голосування:

—  департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради, вул. Адміральська, 20 (3 під’їзд, хол). Режим роботи: понеділок-четвер 09:00 — 17:00; п’ятниця-субота 09:00 – 16:00; працює без перерви;

—  адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради, пр. Богоявленський, 314. Режим роботи: понеділок, вівторок, четвер 09:00 — 17:00; середа, п’ятниця 09:00 — 15:00; працює без перерви.

З метою відкритості та прозорості проведення процедури волевиявлення городян з кожного пункту голосування ведеться онлайн-трансляція.

Прямий ефір, забезпечений КП «Міський інформаційно-обчислювальний центр», можна переглянути на офіційному каналі Миколаївської міської ради в YouTube за наступними посиланнями:

адміністрація Корабельного району .

департамент надання адміністративних послуг міської ради

Поспішайте! Голосування завершується 17 вересня! 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *