18.06.2019

За хабарі затримані одеські митники і прикордонники

У середньому «такса» становила від 300 доларів представнику кожного відомства за безперешкодне переміщення товарів через кордон.

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі старших змін регіональної митниці та прикордонного наряду на одному з пунктів пропуску в Одеській області. Про це повідомляє прес-служба СБУ у вівторок, 18 червня.

«Оперативники спецслужби встановили, що посадові особи налагодили схему вимагання грошей від громадян за не створення штучних перешкод при митному оформленні та пропуску на територію України товарів народного споживання. У середньому «такса» за лояльне ставлення митників і прикордонників становила від 300 доларів представнику кожного відомства за безперешкодне переміщення товарів через державний кордон», — зазначили в СБУ.

Було задокументовано кілька фактів отримання зловмисниками неправомірної вигоди. Правоохоронці затримали старших змін митників і прикордонників пункту пропуску на робочому місці при отриманні від громадянина Молдови хабара в розмірі 600 доларів.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею про отримання хабара в особливо великому розмірі (ч.3 ст.368 КК України). Вирішується питання про оголошення затриманим про підозру у вчиненні злочину і обрання запобіжного заходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *